MÖBLER / Bord / Bord 8748322
nr 874 8322
Bord
med hylla, 30-tal, längd: 54, djup: 32, höjd: 60
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 februari 2014
kl 20:15:21
100 kr
150 kr